


5 640 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Теміо |
| Вес | 0.8 кг |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Взрывозащищенный |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Поріг спрацювання | Температура: 70°C |
| Потужність споживання | 0.5 Вт |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 124 / 127 / 51 мм |
| Тип газосигналізатора | Промисловий |
| Тип устройства | Датчик температури |