


11 100 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Теміо |
| Вес | 1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість сповіщувачів/датчиків, що підключаються | 4 |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Потужність споживання | 4.6 Вт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 170 / 190 / 90 мм |
| Тип газосигналізатора | Промисловий |
| Тип устройства | Блок керування газосигналізатора |