3 960 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Теміо |
| Вес | 0.6 кг |
| Виявлення газів | Метан, Оксид вуглецю (чадний газ) |
| Питание | AC 140-275 В, Акумуляторна батарея |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, AC 220 В |
| Класс защиты | IP32 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Поріг спрацювання | Метан: 1 % об. (20% НМЗ), Чадний газ: 50ppm – тривога через 90хв, 100ppm – тривога через 10хв, 300ppm – тривога через 3хв |
| Потужність споживання | 5.5 ВА |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 125 / 120 / 55 мм |
| Тип газосигналізатора | Побутовий |
| Тип устройства | Газосигналізатор |
| Время работы от батареи | 24 години в режимі «Чергування» |