2 496 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Теміо |
| Вес | 0.5 кг |
| Виявлення газів | Метан, Пропан/бутан |
| Питание | AC 140-275 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP32 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Поріг спрацювання | Метан: 1 % об. (20% НМЗ), Пропан (бутан): 0.4 % об. (20% НМЗ) |
| Потужність споживання | 5.5 ВА |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 125 / 120 / 55 мм |
| Тип газосигналізатора | Побутовий |
| Тип устройства | Датчик витоку газу |