



4 884 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 245 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | 12 В, 0.35 А |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 12 В |
| Канали зв'язку | GSM/GPRS, WiFi |
| Цвет | Белый |
| Кількість бездротових пристроїв | 250 |
| Количество выходов | 150 |
| Кількість зон / груп | 30 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц 802.112.4 ГГц, 802.11b/g/n, Open/WPA/WPA2/WEP 14 dBm для 802.11n MCS7, 20 dBm для 802.11bb/ |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 167 / 120 / 25.4 мм |
| Способ применения | Автономна, Пультова |
| Тип устройства | Централь |
| Тип централі | Охоронна |