
6 486 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 6 В (4 батареї типу D) |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Жовтий, Чорний |
| Комплектация | Інструкція, Блокувач, Болт – 3 шт., Ключ для верхньої кришки – 2 шт., Пульт керування – 2 шт. |
| Материал корпуса | Сталь |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 450 / 450 / 80 мм |
| Ток потребления | 1.2 А |
| Тип устройства | Бар’єр паркувальний |
| Час відчинення | 6 с |