112 684 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 55 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина стрелы | 3 м |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Материал корпуса | Сталь з порошковим покриттям |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Мощность | 200 Вт |
| Рабочая температура | -40 °С ~ +80 °С |
| Розміри | 330 / 355 / 1101.5 мм |
| Тип устройства | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Форма стріли | Кругла |
| Час відчинення | 0.6 с |