
25 969 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Стріла 3.5 кг, шлагбаум 45 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина стрелы | 4.5 м |
| Питание | AC 110/220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Комплектация | Вбудований контролер, Пульт керування – 2 шт., Шлагбаум |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +75 °C |
| Розміри | 350 / 280 / 1010 мм |
| Тип устройства | Шлагбаум |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 2.5 с |