



24 200 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FIMI |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4500 mAh |
| Вес | 768 г з батареєю |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 10 км |
| Довжина за діагоналлю | 372 мм |
| Діапазон ISO | 100-6400 |
| Питание | Літієва акумуляторна батарея 4500 мАг |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Кути огляду | 79° |
| Максимальная высота полета | 5000 м |
| Максимальна швидкість польоту | 18 м/с |
| Максимальная скорость подъема | 5 м/с |
| Максимальна швидкість спуску | 4 м/с |
| Максимальний час польоту | 29 хвилин |
| Матриця | 1/2" CMOS |
| Напруга акумуляторної батареї | 11.4 В |
| Особенности | Мегафон |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Fimi Navi 2022 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4-2.4835 ГГц |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Розміри | 204 / 106 / 72.6 мм – у складеному вигляді |
| Системи супутникової навігації | BeiDou, GLONASS, GPS |
| Тип устройства | Квадрокоптер |
| Формати фото/відео | DNG, JPG, MP4 |