


15 840 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FIMI |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3100 mAh |
| Вес | 266 г з батареєю |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 9 км |
| Діапазон ISO | 100-3200 |
| Питание | Літій-іонний акумулятор 3100 мАг |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея |
| Кути огляду | 81.1 ° |
| Максимальная высота полета | 4000 м |
| Максимальна швидкість польоту | 16 м/с |
| Максимальная скорость подъема | 5 м/с |
| Максимальна швидкість спуску | 3.5 м/с |
| Максимальний час польоту | 29 хвилин |
| Матриця | 1/2.5" CMOS |
| Напруга акумуляторної батареї | 7.2 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка мобільного застосунку | Fimi Navi Mini |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 5.725-5.825 ГГц |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Розміри | 145 / 85 / 56 мм – у складеному вигляді, 200 / 145 / 56 мм – у розкладеному |
| Системи супутникової навігації | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Тип устройства | Квадрокоптер |
| Формати фото/відео | JPG, MP4 |