2 420 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | AC 230/110 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 78 / 40 / 108 мм |
| Тип устройства | Контролер індукційної петлі |