


171 714 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага брутто | 70 кг |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | TFT |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | DC 15 В, акумулятор |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 15 В |
| Зони виявлення | 33 |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Інструкція, Блок живлення, Кабель живлення, Металодетектор, Монтажний комплект, Пульт керування |
| Лічильник проходів та подій | Да |
| Особенности | Індикація зони виявлення |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 4-8 кГц |
| Розміри зовнішні | 2220 / 930 / 760 мм |
| Розміри пакування | 2300 / 335 / 800 мм |
| Розміри проходу | 2010 / 760 / 760 мм |
| Рівні чутливості | 300 |
| Тип устройства | Металодетектор арочний |