

42 900 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Індикація місця виявлення за вертикаллю | Да |
| Вага брутто | 40 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 3.5" |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Зони виявлення | 6 |
| Комплектация | Інструкція, Кабель живлення, Металодетектор, Монтажний комплект |
| Лічильник проходів та подій | Да |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Особенности | Індикація зони виявлення |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 16 Вт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 5.7-9.6 кГц |
| Розміри зовнішні | 2213 / 831 / 471 мм |
| Розміри пакування | 2280 / 282 / 560 мм |
| Розміри проходу | 2000 / 710 / 399 мм |
| Рівні чутливості | 100 |
| Тип устройства | Металодетектор арочний |