| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Вібраційна, Звукова, Світлова |
| Вес | Металодетектор 205, пакування 420 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | Батарея Крона 9 В |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Комплектация | Акумуляторна батарея, Зарядний пристрій, Металодетектор |
| Максимальна гучність | 75 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая частота | 22 кГц |
| Розміри | 345 / 69 / 25 мм |
| Розміри пакування | 490 / 90 / 50 мм |
| Ток потребления | 50 мА |
| Тип устройства | Металодетектор ручний |
| Время работы от батареи | 40 годин |