| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | USB, Wiegand |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 18 м |
| Питание | DC 9-12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Комплектация | Зчитувач |
| Материал корпуса | Алюминий+пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 865-868 МГц |
| Розміри | 310 / 310 / 90 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Ток потребления | 1.2 А |
| Тип карт | UHF |
| Тип устройства | Зчитувач |