4 356 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | 20 кг |
| Вес | 210 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Питание | 3 В, дві літієві батареї CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Камера | 640x480, денне освітлення – до 12 м |
| Цвет | Чёрный |
| Кут виявлення | 88° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | Час передачі фото до 9 секунд (середня якість) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 130 / 70 / 46.5 мм |
| Тип датчика | Руху |
| Тип устройства | Датчик руху з камерою |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Время работы от батареи | До 3 років |
| Швидкість детекції | 0.3-3 м/с |