1 276 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 66 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Питание | 3 В, CR123A літієва батарея |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Коричневый |
| Кількість зон / груп | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особливості моделі | Мінімум 1000000 спрацювань; вихід живлення 3 В, 1 мА макс. |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 85 / 20.9 / 20.4 мм |
| Тип датчика | Відчинення, Нахилу |
| Тип устройства | Датчик відчинення та нахилу |
| Тип сенсора | Геркон |
| Время работы от батареи | До 5 років |