


2 352 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет до тварин | Да |
| Вес | 80 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Дальність передачі | Дальність радіозв’язку на відкритому просторі до 3000 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Чёрный |
| Кут виявлення | По горизонталі 88.5° |
| Максимальна гучність | 85 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ + 40 ° C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 61 / 98 / 50 мм |
| Тип датчика | Руху |
| Тип питания | CR123A – 1 шт. |
| Тип устройства | Датчик руху з сиреною |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Шифрування | AES |