53 108 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Апертура (Thermal) | F1.0 |
| Вес | 460 г |
| Відстань спостереження | 1300 м |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей / роздільна здатність | 0.41 дюймів OLED, 1440 × 1080 |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | Г: 11.0°, В: 8.2° |
| Локальне сховище | 16 ГБ |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 384x288 |
| Особливості моделі | Обнулення, Запис відео, Скріншот, Трекінг гарячих/холодних точок, Вимірювання дистанції, PIP |
| Палітра | White hot, Black hot |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підтримка Wi-Fi | Hotspot |
| Рабочая температура | -30°C - +55°C |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | 181 / 64 / 87 мм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Теплова чутливість (NETD) | Менше 30 мK F=1.0 |
| Тип питания | акумулятор 18650 |
| Тип устройства | Тепловізійний приціл |
| Фокусна відстань (Thermal) | 25 мм |
| Цифровий зум | 1-8x |
| Время работы от батареи | 7.5 годин |