912 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 130 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | ІР54 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | -30 ° C - +55 ° C |
| Розміри | 90 / 96 / 43 мм |
| Тип устройства | Блок сполучення |