11 207 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | AC 220V, DC 12 V |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочая температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 300 / 350 / 100 мм |
| Тип устройства | Панель керування |