11 095 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Омега |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 4 кг |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 12В, 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Рабочая температура | +1 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 280 / 240 / 100 мм |
| Тип устройства | Блок розширення |