| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сенко |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 300 г |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 24 міс. |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP53 |
| Цвет | Біло-червоний |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Материал корпуса | Металл |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40°C ~ +55°C |
| Розміри | 125 / 110 / 50 мм |
| Ток потребления | 60 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |