2 090 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 10 м – руху, 8 м – розбиття |
| Дальність передачі | До 4800 м (на відкритому просторі) |
| Питание | 3В, CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Чёрный |
| Кут виявлення | 7.5° – руху, 120° – розбиття |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Особливості моделі | Товщина скла 2 мм. . . 8 мм; Площа поверхні скла 0.5 м х 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Тип датчика | Розбиття, Руху |
| Тип устройства | Датчик руху та розбиття |
| Швидкість детекції | 0.3-3 м/с |