6 897 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1x RJ45 (10/100M) |
| Производитель | E-LINK |
| Вес | 250 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | До 80 км через оптоволокно, до 1000 м через RS485/422, до 15 м через RS232 |
| Питание | 12-48 В |
| Живлення пристрою | DC 12-48 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість SFP-портів | 1 SFP |
| Количество портов | 3 |
| Материал корпуса | Металл |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +75 °C |
| Розміри | 95 / 70 / 30 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3az, IEEE802.3 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип устройства | Медіаконвертер |