

1 443 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB-A 3.2 Gen 1 x 2, USB-C 3.2 Gen 1 x1, USB-C PD 100W x 1 |
| Интерфейс подключения | USB-C |
| Интерфейсы | HDMI 2.0, USB-A, USB-C |
| Вес | 62.6 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | DC 5-20 В |
| Живлення пристрою | DC 5-20 В, DC 5 В |
| Применение | Для комп'ютерів, Для ноутбуків, Для планшетів, Для смартфонів |
| Карта пам'яті | SD карта, MicroSD карта |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 7 |
| Материал корпуса | ABS-пластик, Алюмінієвий сплав |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 130 / 32 / 11 мм |
| Тип устройства | USB-хаб |
| Формфактор | Зовнішній |
| Скорость передачи | 5 Гбіт/с |