| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Общие | |
| Вес | 1800 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, USB, Wiegand |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 4 м |
| Питание | DC 9-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP67 |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 1.2-4.2 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 309 / 309 / 68 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Тип карт | UHF |
| Тип устройства | Зчитувач |