6 299 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 258 г |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A – 2 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея, DC 12 В |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Графитовый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 170 / 45 / 31 мм |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Клавіатура |