824 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Питание | DC 7-13 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Зчитувач |
| Материал корпуса | Пластик, Полікарбонат |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 116 / 75 / 15 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 80 мА |
| Тип карт | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |