



18 675 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.8 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | Слот SNMP |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Входное напряжение | AC 110-300 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Цвет | Черный |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Напруга акумуляторної батареї | 72 В |
| Мощность | 2000 ВА / 2000 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 450 / 610 / 90 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1-12 А |
| Тип аккумулятора | GEL, AGM |
| Тип архітектури | Online UPS |
| Тип виконання | Монтаж в стійку Rackmount |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |