| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Crow |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність виявлення | 10 м |
| Питание | 9-16 В |
| Живлення пристрою | DC 9-16 В |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настінний, Стельовий |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 78 / 51 / 21 мм |
| Ток потребления | 25 мА |
| Тип датчика | Розбиття |
| Тип устройства | Датчик розбиття скла |
| Тип сенсора | Електретний мікрофон (акустичний) |