

2 749 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VIA Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10.4 Ah |
| Интерфейсы | DC x 3, PoE x 1, USB x 1 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Батарея | літієва |
| Вес | 390 г |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 15 В, 24 В |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Входное напряжение | 85-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Захист | Від перезарядки та перерозарядки, короткого замикання |
| Цвет | Чёрный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Мощность | 18 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 33 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |