192 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 9-14 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый/красный |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø 47 / 30 мм |
| Спосіб оповіщення | Світлове |
| Ток потребления | 20 мА |
| Тип устройства | Оповіщувач світловий |