| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 80 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 21-27 В |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Цвет | Белый/красный |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна гучність | 95 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 70 / 45 / 90 мм |
| Спосіб оповіщення | Світлозвукове |
| Ток потребления | 200 мА |
| Тип устройства | Сирена |