597 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 280 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP41 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна гучність | 50 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 300 / 110 / 32 мм |
| Спосіб оповіщення | Світлозвукове |
| Ток потребления | 40 мА |
| Тип устройства | Покажчик світлозвуковий |