88 251 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 49 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Індикація місця виявлення за вертикаллю | Да |
| Вага брутто | 57 кг |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | LCD |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Зони виявлення | 33 |
| Класс защиты | IP53 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість робочих частот | 5 діапазонів |
| Лічильник проходів та подій | Да |
| Особенности | Індикація зони виявлення |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Рабочая частота | 7-9 кГц |
| Розміри зовнішні | 2225 / 1120 / 580 мм |
| Розміри проходу | 2025 / 1000 / 505 мм |
| Рівні чутливості | 1000 |
| Тип устройства | Металодетектор арочний |
| Ширина прохода | 1 м |