
39 468 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Длина стрелы | 4.5 м |
| Електроживлення привода | 24 В |
| Питание | AC 100-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Чёрный |
| Комплектация | Інструкція, Болт для кріплення стріли M10X70 – 2 шт., Гвинт кріплення шассі M12X140 – 4 шт., Ключ – 2 шт., Привод, Притискна пластина стріли, Притискна пластина шассі – 2 шт., Пульт керування – 2 шт., Стріла, Тумба шлагбаума |
| Материал корпуса | Сталь з порошковим покриттям |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Мощность | 120 Вт |
| Рабочая температура | -35 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 350 / 300 / 1020 мм |
| Тип устройства | Шлагбаум |
| Тип шлагбаума | Електромеханічний |
| Форма стріли | Прямокутна |
| Час відчинення | 2.5 с |