10 999 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Вес | 782 г |
| Видеовыход | HDMI |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | AC 110-240 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливі роздільні здатності запису | 12 Мп, 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп |
| Обсяг пам'яті | до 16 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Протоколи | DDNS, DHCP, DNS, HTTP, HTTP(s), IPv4, IPv6, JetSparrow, RTSP, SNMP, TCP/IP, UDP |
| Резервне живлення | 3 В CR2032 (тільки для живлення системного годинника) |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Роздільна здатність запису | 12 Мп |
| Розміри | 212 / 212 / 64 мм |
| Совместимость | ONVIF, RTSP |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Скорость записи | 25/30 к/с |