6 390 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип антенны | Внешняя |
| Общие | |
| Питание | USB |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Канали зв'язку | 4G, WiFi |
| Цвет | Білий, Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість бездротових пристроїв | 100 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Резервне живлення | Акумулятор Li-Ion 3.7 В 5000 мА·год |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 180 / 131 / 17 мм (централь) |
| Ток потребления | 650 мА |
| Тип устройства | Комплект охоронної сигналізації |