52 462 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Турникет-калитка |
| Ширина прохода | 800 мм |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипаніка | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | AC 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Серый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Пропускна спроможність | 12 чол/хв |
| Розміри | 1200 / 800 мм |
| Тип привода | Електроприводний |
| Тип турнікета | Напівзростовий |
| Функції турнікета | Блокування, Вихід, Вхід |