4 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 2290 г |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 5 В / 3.65 А, Акумуляторна батарея 12000 мА·год, Акумуляторна батарея 8000 мА·год, Сонячна панель, Сонячна панель 15 Вт |
| Живлення пристрою | Сонячна панель, Акумуляторна батарея, DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (Speed Dome) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 110° |
| Кути повороту / нахилу | 355°/ 90° |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.9" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | V380 |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 3 Мп x2 |
| Роздільна здатність камери | 1920x2160 |
| Розміри | 450 / 260 / 220 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP PTZ-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |