3 408 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| Интерфейсы | LAN 10/100/1000Mbps x 4, WAN 10/100/1000Mbps x 1 |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | DC 54 В / 1.11 А, Passive PoE 24/48 В, PoE 802.3at/af |
| Живлення пристрою | DC 54 В, PoE |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество LAN-портов | 4 |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Количество портов | 5 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Оперативная память | 256 МБ |
| Особенности | DDNS, DNS |
| Процессор | Двоядерний процесор 880 МГц |
| Підключення | Дротове |
| Підтримка VPN | IPSec, L2TP, OpenVPN, PPTP, WireGuard, ZeroTier |
| Режимы работы | Контролер точок доступу, Маршрутизатор |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 190 / 100 / 28 мм |
| Стандарт PoE | IEEE 802.3af/at |
| Тип устройства | Контролер точок доступу, Маршрутизатор |
| Флеш-пам'ять | 16 Мб |
| Швидкість LAN-портів | 10/100/1000 Мбіт/с |