234 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 10-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Зелёный |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 55 / 35 / 18 мм |
| Ток потребления | 50 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Блок узгодження |