| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Электрон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Зелёный |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість реле | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 80 / 40 / 20 мм |
| Ток потребления | 40 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Модуль релейний |