1 258 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Общие | |
| Вес | 300 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Установка | Зовнішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 8 см |
| Питание | DC 9-24 В |
| Живлення пристрою | DC 12-24 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Серебряный |
| Комплектация | Інструкція, Зчитувач |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 103 / 48 / 19 мм |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 35 мА |
| Тип карт | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |