

4 253 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CUDY |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 24х RJ45 (10/100/1000M) |
| Вес | 1690 г |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 100 м; 250 м (10 Mбіт/канал) |
| Питание | 90-260 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 24 |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | В стійку, Настільний |
| Пропускная способность | 48 Гбіт/с |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 440 / 180 / 44 мм |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE802.1ab, IEEE802.1d Spanning Tree, IEEE802.1p, IEEE802.1q, IEEE802.1w, IEEE802.3i 10Base-T, IEEE802.3u 100Base-TX |
| Тип коммутатора | Керований |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Флеш-пам'ять | 8 Мб |