6 593 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Western Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 570 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | SATA III |
| Гарантія | 36 міс. |
| Країна виробник товару | Китай |
| Обсяг накопичувача | 3 ТБ |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +65 °C |
| Розміри | 147 / 101.6 / 26.1 мм |
| Тип устройства | Жорсткий диск |
| Формфактор | 3.5" |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв. |
| Скорость передачи | З кеша у систему до 6 Гбіт/с, між системою і накопичувачем до 175 Мбіт/с |