
4 753 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 270 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 8Mbps |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Класифікація людина/транспортний засіб, Розумне виявлення руху (SMD) |
| Wi-Fi | Да |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 20 м |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 110° горизонтальний, 61° вертикальний, 131° діагональний |
| Кількість користувачів онлайн | 6 |
| Кількість потоків | 3 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Модель корпуса | CD73 |
| Микрофон | Да |
| Особенности | NDAA |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, P2P, PPPoE, QoS, RTCP, RTMP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Підтримка браузерів | Edge, Firefox, Google Chrome, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Розміри | Ø 109.4 / 62 мм |
| Світлочутливість | 0.07 Люкс |
| Серия | S4-C |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |