


13 330 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Біометрія | Обличчя |
| Вес | 520 г |
| Вбудоване реле NO/NC | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 0.3-1.5 м – обличчя; 3 см – карти |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Особенности | NDAA |
| Пам'ять облич | 10000 |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 244.6 / 120.4 / 30 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Біометричний термінал контролю доступу |
| Тревожные входы/выходы | 1/1 |