608 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Общие | |
| Вес | 350 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | G 3/4" |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Нагрузка | 3 кг |
| Розміри | Ф124x41 мм |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | HFW1100 / 1220 / 1400R-VF (-IRE6), HFW1200 / 1230/2401 / 1500R-Z-IRE6, HFW2231R-Z-IRE6-POC, HFW2231 |
| Тип устройства | Коробка розподільна |